Rodiče

V pondělí 7. ledna jedeme na druhé divadelní předplatné. Konec vyučování po čtvrté vyučovací hodině, po dvanácté jdeme na oběd. Návrat z divadla 15:30.

V pondělí 3. prosince jedeme na první divadelní předplatné.  Výuka končí po čtvrté vyučovací hodině. Na oběd odcházíme po dvanácté hodině. Kdo nejezdí na divadlo, odchází po obědě domů. Návrat k OÚ asi v 15:30.

Připomínáme vystoupení u stromečku v neděli v 17:00 hod.

Informace:

V neděli 2. prosince budeme vystupovat na rozsvícení stromečku při zahájení Adventu u sokolovny. Sraz v 16:50.

V neděli 9. prosince Vás zveme na Mikulášskou besídku, která se bude konat v sokolovně ve 14:00 hod. Sraz žáků ve 13:30.

Kostýmy: 1. a 2. roč. tanec dívky bílá halenka nebo triko, jednobarevné světlé punčocháče (hnědé), chlapci myslivecký klobouk, světlé triko nebo košile, tmavé kalhoty.