Základní škola a Mateřská škola

Get Adobe Flash player

Rodiče

Informace:

Ve středu 7. března jedeme na turnaj ve florbalu na ZŠ Šumná. Dopravu zajišťuje pan Částek, paní Kučerová. Pokud bude návrat do 15:15, děti dovezeme ke škole, kde si je můžete vyzvednout.  Jestliže přijedeme později, dovezeme děti až k jejich domovům.

V pondělí 12. března jedeme na divadlo. Vyučování končí po čtvrté vyučovací hodině,  jdeme na oběd,  kdo nejezdí do divadla, odchází po obědě domů. Návrat k OÚ v 15:30.

Poděkování

 

Vážení rodiče, děkujeme všem, kteří nám pomohli s přípravou plesu formou příspěvku do tomboly a přípravou pohoštění. Věříme, že se nám s Vaší pomocí podařilo připravit pro děti pěkný zážitek.  Bez Vaší podpory by se nám to rozhodně nepodařilo. Děkujeme.

Ve středu 31. 1. bude dětem předán výpis z vysvědčení, výuka probíhá podle rozvrhu.

V pátek jsou pololetní prázdniny a navazuje týden jarních prázdnin.

POZOR: hned v pondělí 12. 2. po prázdninách jedeme do divadla. Končíme po čtvrté vyučovací hodině. Po 12. jdeme na oběd a odjezd do divadla. Družina není. Návrat k OÚ v 15:30.

Taneční kroužek bude ve středu 14. února.

Informace:

V pondělí 8. ledna jedeme na divadelní předplatné. Konec vyučování po čtvrté vyučovací hodině. Po 12. jdeme na oběd a odjezd do divadla. Družina není. Návrat k OÚ v 15:30.

Z provozních důvodů bude 8. ledna v pondělí úterní rozvrh a naopak v úterý pondělní. I když v pondělí končíme 4. vyučovací hodinou 1. a 2. ročník má JA.

Taneční kroužek bude ve středu 10. ledna.

Vážení rodiče,

V MŚ jsou připraveny fotky k zaplacení a vyzvednutí. Prosíme o zaplacení co nejdříve, nejpozději do pátku 15. 12.

Příští týden se učíme pondělí a úterý. Ve středu 20. prosince máme besídku u stromečku. Nejdříve půjdeme do lesa dát nadílku zvířatům ke krmelci. Děti si donesou přiměřené množství (mrkev, jablko, ořechy..) v pevném pytlíku, který se cestou neroztrhá. Dobře se oblečou, protože půjdeme daleko.

Stránky