Rodiče

Informace:

Oprava: nácvik na vystoupení pro seniory, které se bude konat ve čtvrtek 16. května, bude probíhat od čtvrtka 2. května vždy v 7:30. Pro žáky 3. – 5. ročníku v 7:15.

Sběr léčivých bylin – sbíráme hluchavku květ, bez květ, sedmikráska květ bez stopek. Usušené bylinky donesou děti do školy a tam je teprve zvážíme. Nejlepší sběrači dostanou odměnu.

Vybíráme na plavání 400,- do pátku 26. dubna.

Vybíráme na PS JA, sešity, výkresy, barevné papíry (1. – 4. roč.) 350,- Kč do 26. dubna.

V pátek 26. jedeme na první plavání. Změna rozvrhu – bylo předáno žákům 3. – 5. roč., 1. a 2. ročník beze změny.

Informace:

V úterý 16. dubna bude škola otevřená až od 7:00 hod. (paní uč. je na semináři v Praze).

V pondělí je místo HV - jazyk anglický (4. a 5. roč.)

Žákům byly předány k nahlédnutí publikace od nakladatelství Pierot. Do pátku 12. dubna si je mají možnost prohlédnout. Pokud si je budou chtít nechat, zaplatí je, pokud ne, vrátí je v pátek paní učitelce.

1. roč. Hurá na prázdniny (75,-), Obrázkové čtení (75,-)

Informace:

Ve středu 17. 4. se bude v 16:00 hodin konat rodičovská schůzka. Program – prospěch a chování žáků, organizace posledního čtvrtletí školního roku (plavání, výlet, …..). Vzhledem k množství informací prosíme, aby rodiče dodrželi termín schůzky a nežádali individuální konzultaci. Děkujeme.