Základní škola a Mateřská škola

Get Adobe Flash player

Rodiče

Vyučování letos končí ve čtvrtek 28. června. V pátek 29. června mají žáci ředitelské volno.

V pátek 22. června je poslední plavání. Na závěr budou mít děti možnost si koupit zmrzlinu ve stánku u lázní. Příjezd autobusu bude tedy o půl hodiny později, než obvykle.

Informace:

Bohužel se nám nepodařilo najít náhradu za nemocnou paní kuchařku. Od středy do pátku proto nebudou obědy. Děti, které zůstávají odpoledne ve škole (družina, kroužky) si přinesou druhou svačinu. Děkujeme za pochopení.

Sbíráme bylinky – hluchavka květ, bez černý květ, sedmikráska květ bez stonků. Usušené bylinky děti přinesou v podepsaném sáčku, vážíme ve škole.

Žákům bylo předáno potvrzení o zaplacení plavání (možno uplatnit u některých zdravotních pojišťoven požadavek na proplacení).

Ve středu 25. dubna pořádáme sběr starého papíru. Svázaný a roztříděný papír můžete dovézt na školní dvůr a složit ho pod pergolu. Konec sběru v 17:00 hod.

Na plavání prosíme děvčatům sundat řetízky a větší náušničky.

Od pondělí 16. dubna platí změna rozvrhu, rozvrh mají žáci nalepený v ŽK.

17. dubna jedeme se staršími florbalisty na turnaj do Blížkovic. Není středeční florbal. Místo toho je ve středu keramika.

19. dubna vystoupení pro seniory. Jdeme společně do sokolovny, žáky si můžete vyzvednout v 15:20 před sokolovnou. Dívky 3. – 5. ročníku potřebují bílé silonky a bílou halenku. Chlapci bílé triko nebo košili a tmavé kalhoty.

Stránky