Rodiče

Ve středu 22. 1. se budou v době od 15:00 do 17:00 hodin konat konzultační hodiny.

Prosíme rodiče o pravidelnou kontrolu psacích a výtvarných potřeb žáků. Žáci často nemají tužky na rýsování, ořezané pastelky, tempery, štětce, lepidlo, nůžky…. Na trojúhelnících téměř nejde vidět ryska, někteří pravítka nemají vůbec. Žáci 3. – 5. ročníku musí mít jedno pravítko 30 cm a trojúhelník s ryskou, který není polámaný a poškrábaný, funkční kružítko. Děkujeme

Vážení rodiče,

Zítra jedeme na florbalový turnaj na Šumnou. Nominovaní žáci jsou Martin a Ondra Č., Matěj Z, Kryštof a Prokop D., Viktor G., Lukáš S., Kája Ď., Vojtěch P., Jirka O. Ostatní hráči zůstávají v družině nebo odcházejí domů. Vrátíme se v době družiny do školy (žáci odchází domů nebo čekají, až si je vyzvednete). Dopravu zajišťují: paní Rybárová, Kučerová, pan Otáhal.

Informace:

ve čtvrtek 7. listopadu pořádáme tradiční broučkiádu. Začátek v 17:00 hodin na dvoře základní školy. Dýně prosím doneste do MŠ do 16:00.

V pátek půjdeme vítat Martina na bílém koni. Doporučujeme vhodné oblečení, obuv (možná bude bláto).

V pondělí 11. listopadu jedeme na první divadelní předplatné. Konec vyučování po 4. vyučovací hodině, odjezd autobusem (kdo nejede, odchází domů, družina není). Návrat asi v 15:30 k OÚ.