Rodiče

Ve středu 10. října pořádáme sběr starého papíru. Roztříděný a svázaný papír (noviny, časopisy, kartony) prosíme, dovezte do školy a složte pod pergolu. Děkujeme.

Žáci 1. – 2. si nosí učebnici a pracovní sešit i ve čtvrtek, kdy mají klub komunikace v cizím jazyce.

Vybíráme na divadlo 300,- Kč, kroužek taneční a florbal 430,- Kč, keramika 650,- Kč, družina 200,- Kč do 24. září.

Jezdecký kroužek má úvodní schůzku 18. 9. v 15:30 na Pavlickém dvoře (stáje pana Maxery).

Vyučování letos končí ve čtvrtek 28. června. V pátek 29. června mají žáci ředitelské volno.

V pátek 22. června je poslední plavání. Na závěr budou mít děti možnost si koupit zmrzlinu ve stánku u lázní. Příjezd autobusu bude tedy o půl hodiny později, než obvykle.