Rodiče

Od 11. března je pro žáky uzavřena základní škola, školní družina a jídelna.

Ve středu 11. března v 15:30 je svolána mimořádná schůzka rodičů v budově ZŠ, kde budou předány informace o vzdělávání žáků.

Ve středu 12. února nebude florbal.

V pondělí 24. února (hned po prázdninách) máme divadlo.

Ples: ve čtvrtek 13. února pořádáme pro děti ples. Vyučování končí po čtvrté vyučovací hodině. Jdeme na oběd, po návratu se děti převlečou do plesového (slavnostního) oblečení. Konec plesu v 16:45 hod, odchod domů 17:00 hod.

Ve středu 22. 1. se budou v době od 15:00 do 17:00 hodin konat konzultační hodiny.

Prosíme rodiče o pravidelnou kontrolu psacích a výtvarných potřeb žáků. Žáci často nemají tužky na rýsování, ořezané pastelky, tempery, štětce, lepidlo, nůžky…. Na trojúhelnících téměř nejde vidět ryska, někteří pravítka nemají vůbec. Žáci 3. – 5. ročníku musí mít jedno pravítko 30 cm a trojúhelník s ryskou, který není polámaný a poškrábaný, funkční kružítko. Děkujeme