Žadatel projektu:

Rozpočet projektu celkem:

414043,00 Kč

Klíčová aktivita: II/2

V rámci aktivity bude podpořena inovovaná příprava pedagogických pracovníků na vyučovací hodiny zaměřené na zvyšování znalostí v oblasti cizích jazyků. Tato příprava bude v souladu s kurikulární reformou zohledňovat moderní trendy výuky a její realizace bude založena na inovativních vyučovacích metodách a formách práce. Pedagogičtí pracovníci vytvoří během realizace projektu 2 sady vzdělávacích materiálů (vzdělávací materiály a výukové lekce) pro výuku cizího jazyka. Každá sada bude obsahovat 36 vzdělávacích materiálů, které budou ověřeny v praxi v rámci běžné výuky.

Klíčová aktivita: II/4

V rámci aktivity bude spolufinancován rozvoje jazykových kompetencí u pedagogů cizích jazyků prostřednictvím vzdělávacího programu cizího jazyka pro pedagogického pracovníka v rozsahu min. 60 hodin za jeden rok.

Klíčová aktivita: II/5

Krátkodobý intenzivní kurz pro pedagogy cizích jazyků v zahraničí (v délce trvání minimálně 2 týdny). Kurz bude zaměřen na zlepšování obecných jazykových kompetencí.

Klíčová aktivita: III/2

V rámci aktivity budou vytvořeny digitální výukové materiály (DUM) pro různé oblasti vzdělávání, tyto materiály budou pilotně vyzkoušeny ve výuce, ověřeny a následně budou sdíleny zkušenosti získané z takto ověřených výukových modulů s pedagogickou veřejností (za podmínek daných autorským zákonem). V rámci naplňování klíčové aktivity při zkvalitňování vyučovacího procesu budou souběžně zajištěny i technické a materiální podmínky pro tvorbu a praktické nasazení DUM při výuce.

Klíčová aktivita: III/3

V rámci aktivity bude podpořen profesní růst pedagogických pracovníků v oblasti informačních a komunikačních technologiích. Souběžně budou zajištěny minimální technické a materiální podmínky realizace dalšího vzdělávání v dané oblasti.