Informace ze schůzky rodičů: prosím o pečlivé pročtení

}  Omezení pohybu třetích (cizích) osob – rodiče mají do školy přístup v případě potřeby (konzultace s učiteli)

}  Osoby s příznaky infekčního onemocnění nemohou do školy vstoupit (příp. setrvat ve škole)

1. příznaky při příchodu a je přítomen zák. zást. –  žák odchází s doprovodem domů.
  2. příznaky při příchodu a není přítomen zák. zást. – žák odchází do izolace a voláme rodičům, kteří si pro dítě neprodleně přijdou.
  3. příznaky se projeví během vyučování - žák odchází do izolace a voláme rodičům, kteří si pro dítě neprodleně přijdou.

Pokud má dítě chronickou rýmu nebo alergii, která má jako průvodní příznak rýmu, doloží toto lékařským posudkem.

Plavání: 4. – 5. ročník má povinný plavecký výcvik, rodiče hradí pouze pomůcky 90,- Kč.

1. – 3. roč. předplavecký výcvik, rodiče hradí 500,- Kč, škola přispívá 490,- Kč.

Plavání proběhne až od dubna 2022, platí se až před začátkem. Dopravu zajistí škola.

Vybíráme příspěvek na družinu 300,- Kč, na materiál do předmětu ČaSP 50,- Kč. Prosíme uhradit do pátku 17. září. Další příspěvek je balení papírových kapesníků (balení tol. papíru a tekuté mýdlo), děkujeme.

Kroužek florbalu začíná od října. Protože někteří žáci váhají a neví, co kroužek obnáší, uděláme v pátek 17. září jeden florbal na zkoušku. Začínáme v 6:45. Ve škole máme několik florbalek k zapůjčení, ale je nutno domluvit předem (doporučuji florbalku pro začátečníky půjčit a potom napsat dopis Ježíškovi, děti mají u stromečku velkou radost). Přihlášky do florbalu jsou ve škole. DDM Znojmo Vám napíší podmínky platby (letošní cenu za kroužek nevím, loni bylo kolem 500,-).

Placení obědů hotově do tří pracovních dnů paní Ďurišové.