Informace:

Bohužel se nám nepodařilo najít náhradu za nemocnou paní kuchařku. Od středy do pátku proto nebudou obědy. Děti, které zůstávají odpoledne ve škole (družina, kroužky) si přinesou druhou svačinu. Děkujeme za pochopení.

Sbíráme bylinky – hluchavka květ, bez černý květ, sedmikráska květ bez stonků. Usušené bylinky děti přinesou v podepsaném sáčku, vážíme ve škole.

V pondělí 14. 5. jedeme do divadla. Pokyny stejné, jako vždy.

Od pondělí 14. 5. do pátku 25. 5. (během nepřítomnosti paní uč. Kučerové) se škola otevírá v 6:30.

Nebude kroužek - keramika, florbal, čtenářský klub, JA (vzhledem k tomu, že jsme kroužky měli už od září, tedy měsíc dřív, nebudou děti ošizeny).

Ve středu 16. 5. bude praktická část dopravní výchovy. Žáci si ráno přivedou kolo, budou mít helmu. Po třetí vyučovací hodině půjdou společně na fotbalové hřiště, kde proběhne výcvik.

Ve čtvrtek 24. května bude poslední projektový den. Žáci jsou rozděleni do družstev a sami si organizují plnění svých úkolů.