Ve středu 31. 1. bude dětem předán výpis z vysvědčení, výuka probíhá podle rozvrhu.

V pátek jsou pololetní prázdniny a navazuje týden jarních prázdnin.

POZOR: hned v pondělí 12. 2. po prázdninách jedeme do divadla. Končíme po čtvrté vyučovací hodině. Po 12. jdeme na oběd a odjezd do divadla. Družina není. Návrat k OÚ v 15:30.

Taneční kroužek bude ve středu 14. února.

Znovu prosíme rodiče, aby škole poskytli fotky z besídky. Víme, že jste především fotili svoje děti, ale pokud nám poskytnete každý své fotky, tak se nám poskládá celé vystoupení. Dokumentujeme si vystoupení už řadu let a je škoda, pokud nám bude loňská besídka chybět. Moc předem děkujeme.

Začínáme s přípravou plesu, který se bude konat 21. února ve škole. Stejně jako každý rok si děti nebudou losy do tomboly kupovat, ale dostanou je v různých soutěžích. Tombolu potom sestavíme z peněžních nebo věcných darů od rodičů nebo sponzorů (letos zatím sponzory nemáme). Obracíme se tedy na Vás s prosbou o příspěvek. Další informace napíšeme po prázdninách.